MARTA KUCZOK , JAKUB KLUSEK I NOE STABLA LAUREATAMI KOLEJNEJ EDYCJI KONKURSU „JESIENNE OBRAZY I LEŚNE LUDKI”

Tradycyjnie już przedszkolaki naszej gminy miały okazję uczestniczyć w kolejnej edycji konkursu „Jesienne obrazy i leśne ludki”, organizowanego przez Ośrodek Kultury w Czyżowicach. Przedstawiciele naszego przedszkola: Jakub Klusek i Noe Stabla z grupy „Wesołe Nutki” otrzymali wyróżnienie w kategorii 3-4 latków, zaś Marta Kuczok z grupy „Leśne Ludki” zajęła I miejsce w kategorii 5-6 latków. Wszyscy laureaci konkursu zostali uhonorowani dyplomami i upominkami. Małym twórcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.